Od 15 do 17 października 2020, w księgarni Makama w Krapkowicach, wewnątrz lub na wystawach, będzie można dostrzec Złoty Znicz, który wpadł do nas prosto z boiska do Quidditcha.

Chcesz zwyciężyć?
Rób zdjęcia Zniczowi, kiedy go dostrzeżesz i wysyłaj na adres księgarni: makama@makama.pl lub jako wiadomość w messengerze na Facebooku. Zdjęcia nie zawierające otoczenia nie będą brane pod uwagę.

Uczestnicy, którzy prześlą najwięcej zdjęć Znicza, złapanego w różnych miejscach, wezmą udział w finałowym zadaniu online, które wyłoni zwycięzcę.

Uwaga!

Osoby przesyłające zdjęcie z konta podpisanego imieniem i nazwiskiem, wyrażają jednocześnie zgodę na użycie danych personalnych do określenia ich jako uczestników lub finalistów konkursu. Podanie nazwisk nie jest obowiązkowe, swoje zdjęcia można podpisać nickiem, który użyjemy do identyfikacji uczestnika. Nagrodę będzie można odebrać w księgarni podając hasło, które prześlemy indywidualnie każdemu z finalistów.


nasz adres: ul. Opolska 1, 47-300 Krapkowice
numer telefonu: 774661469
adres email: makama@makama.pl
strona księgarni: makama.eu

Organizatorem projektu Noc Księgarń 2020 jest dystrybutor książek OSDW Azymut. Ogólnopolska Noc Księgarń została dofinansowana ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z Funduszu Promocji Kultury.